Slapen, peuterprikkels en het woordje ‘niet’: geslaagde inspiratieavond
Gisteravond kwamen ouders samen op Kindcentrum de Zilverberg voor een inspiratieavond met niet één, maar drie workshops!
Ska Kinderopvang is jarig en viert dat een jaar lang! Onder andere met een OpvoedParty op dinsdagavond 16 oktober a.s. in Ska-kindcentrum Villa Blanca aan de Biezenkamp in Leusden. Klanten en niet-klanten van Ska zijn van harte welkom!
‘Mijn kind wil vaak nét voordat we vertrekken andere schoenen aan! Hoe gaan jullie hiermee om? Mijn kind eet altijd met zijn handen. Ik vind dat hij nu echt wel de leeftijd heeft om met bestek te kunnen eten. Wie heeft er een tip? Bij de OpvoedParty wissel je onder deskundige leiding tips en tricks uit met andere ouders. Goed of fout is niet belangrijk; iedere ouder doet het op zijn of haar manier en daar kunnen andere ouders weer van leren.
Uitgangspunten bij de OpvoedParty zijn:
Gisteravond kwamen ouders samen op Kindcentrum de Zilverberg voor een inspiratieavond met niet één, maar drie workshops!
De samenwerking past perfect bij waar Ska Kinderopvang voor staat: samen groeien, plezier maken en in beweging blijven. Van de allereerste stapjes tot de laatste meters richting de finish.
Op vrijdag 16 januari organiseerden wij onze jaarlijkse studiedag voor collega’s, dit jaar op een bijzondere locatie: DierenPark Amersfoort.