Opvang na school in Achterveld
Bso Skools out in Achterveld heeft een mooie, eigen ruimte in de Sint Jozefschool. De Sint Jozefschool is centraal gelegen en goed bereikbaar, zowel met de fiets als met de auto. Er is voldoende parkeergelegenheid aanwezig, zodat je je auto voor de deur kwijt kunt. Bij kindcentrum Skools out kunnen kinderen vanaf vier jaar met een gevarieerd aanbod heerlijk spelen, maar ook chillen na schooltijd.
Virtuele rondleiding bso Skools out
Bso in Achterveld
Bso Skools out is een plek waar kinderen na schooltijd kunnen ontspannen. Niets moet, het is tenslotte vrije tijd! Op de bso worden dagelijks uitdagende activiteiten georganiseerd die passen bij de leeftijd van de kinderen. De kinderen kunnen hier natuurlijk lekker chillen, maar ook spelen in het speellokaal, knutselen en koken en bakken.

We stimuleren kinderen om hun talenten te ontdekken en bieden diverse workshops aan. Zo kun je leren vloggen voor je eigen YouTube-kanaal, tips krijgen hoe je de leukste TikTok-video maakt of lekker tutten bij een nagellak workshop. De wereld van je kind wordt elke dag een stukje groter bij Ska.
Bij Skools out maken we gebruik van een eigen Ska-ruimte en van de centrale ruimte van de basisschool, in deze ruimte is een podium aanwezig waar de kinderen naar hartenlust kunnen optreden. Het speellokaal is een gymlokaal, supertof voor sport en spel activiteiten! Buiten spelen doen we in de prachtige, groene ontdektuin van de school zelf óf we gaan naar het openbare speeltuintje dat naast de basisschool ligt.
Nieuwsgierig naar de sfeer en beleving van kindcentrum Skools out? Je bent van harte welkom!
Aanmelden
Aanmelding voor de buitenschoolse opvang is mogelijk vanaf twee en een half jaar.